Плунжерна пара ЮМЗ

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Плунжерні пари на ЮМЗ

Паливні системи техніки від ЮМЗ відрізняються використанням певних серій і моделей - плунжерная пара. При пошуку запчастин для ремонту ТНВД, багато власників стикаються з проблемою відсутності деталей на ринку України. ЧДА пропонує купити плунжерні пари на ЮМЗ за низькими цінами. В асортименті нашої продукції є вироби серій:

  •         4УТНМ-1111410;
  •         Н01.1111150 (УТН) від ЯЗДА;
  •         Н01.1111150-01 з діаметром 10 мм і інші.

Плунжера ЮМЗ та ряд продукції виробляється нашим заводом в суворій відповідності до вимог для оригінальних виробів. Пропоновані нами аналоги значно дешевше, при цьому вони не відрізняються якістю і характеристиками від заводської продукції ЮМЗ.

Вартість плунжерних пар на ЮМЗ

Плунжерна пара д-240 та ціна запчастин много в чому залежить від моделі паливного насоса ПНВТ и артикулу самих виробів. Ми здійснюємо продаж по 80-160 гривень, роблячі знижки для ділерів та оптових клієнтів. Найбільш дорогими є запчастини на ПНВТ під двигуни купити плунжер  Д-240 и его модіфікацій плунжерна пара МТЗ ціна. На усі товари надаються гарантійні терміни. Ми такоже забезпечуємо швидку доставку замовлення по стране и пропонуємо зручні способи оплати. Подробиці про товари и послуги можна дізнатіся по телефону.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021