Розпилювачі АЗПІ

38 товарів.
Відображення 1 - 24 з 38 товарів

Фільтрувати за:

Діаметр голки:
Екологічний стандарт
Стан

Розпилювачі форсунок від АЗПІ

Алтайський завод - один з провідних виробників паливної апаратури. Розпилювачі форсунок АЗПВ використовуються на великій кількості техніки радянських часів, а також на сучасних автомобілях. Ряд виготовляються заводом аналогів деталей від зарубіжних виробників дозволяє власникам техніки значно скоротити витрати на покупку оригінальних запчастин. При цьому продукція не поступається якістю і характеристиками заводським виробам офіційних дилерів. У ЧДА ви зможете купити розпилювачі форсунок від АЗПІ за доступними цінами. Ми здійснюємо поставки безпосередньо від виробника, пропонуючи вигідні умови для споживачів України.

Асортимент товарiв

В каталозі ЧДА представлений великий вибір розпилювачів від АЗПВ. Ми здійснюємо продаж деталей для техніки наступних марок:

  •         МТЗ i ЮМЗ;
  •         ЗИЛ i ГАЗ;
  •         МАЗ, КамАЗ i КрАЗ;
  •         Татра, Iкарус та багато iнших.

Великий вибір і низькі ціни дозволять знайти необхідні запчастини, скоротивши витрати на ремонт системи упорскування палива. Ми забезпечуємо швидку доставку товарів і гарантійні терміни на продукцію, а також допомагаємо з вибором відповідних деталей.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023