ОСТАННІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Ремонт паливного насоса високого тиску Bosch VE на BMW М51

Ремонт паливного насоса високого тиску Bosch VE на BMW М51

На дизельних автомобілях встановлюється складна система подачі пального. Основним робочим органом виступає ПНВТ, який містить велику кількість деталей, механізмів і датчиків. На машинах марки BMW часто встановлювався паливний насос Bosch моделі VE. Часто агрегат доповнюється коректорами подачі палива, прискорювачем холодного пуску і іншими пристроями. Це значно ускладнює процес відновлення насоса при ремонті поломок.
Читати далі
Ознаки несправності та ремонт розпилювачів дизельних форсунок

Ознаки несправності та ремонт розпилювачів дизельних форсунок

У дизельних двигунах основним елементом, що здійснює подачу палива в камери згоряння, є форсунки. Однак для забезпечення якісної детонації пального, необхідно домогтися подрібнення рідини до мікроскопічних крапель. Дану роботу виконують розпилювачі. Наявність проблем і недоліків в конструкції даних виробів призводить до зниження характеристик і функціональності двигуна, а також сприяє утворенню інших проблем, які збільшують вартість загального ремонту. Своєчасне усунення неполадок допоможе скоротити витрати і добитися ефективної роботи мотора.
Читати далі
Замінити плунжерні пари на паливний насос Bosch

Замінити плунжерні пари на паливний насос Bosch

При тривалій експлуатації ряд деталей паливних насосів високого тиску піддається сильному зносу. Це вимагає заміни деталей. Найбільш схильні до зносу плунжерні пари. При цьому погана якість дизельного палива та інші негативні фактори прискорять вироблення геометрії вироби. Виконати ремонт самостійно досить складно без наявності досвіду і спеціальних інструментів. Компанія «ЧДА» проводить заміну плунжерній пари ПНВТ Bosch в Харкові, Києві, Миколаєві та інших містах України на вигідних умовах.
Читати далі
Ремонт паливних насосів високого тиску ТНВД

Ремонт паливних насосів високого тиску ТНВД

В автомобілях і техніці, що працює на дизелі, найбільш дорогим вузлом системи подачі палива є ПНВТ. Цей агрегат має складний пристрій і складається з декількох елементів:
Читати далі

Виробництво та продаж запчастин для дизельних паливних систем

Наш заводбагато років займається виготовленням паливної апаратури високої якості. На даний момент в асортименті товарів компанії наданий широкий вибір виробів різного призначення.Ми пропонуємо придбати продукцію не тільки нашого заводу, але й вироби від ведучих виробників світового ринку. В каталозі представлені товари від:

             Bosch;

 • MOTORPAL;
 • АЗПИ, ЯЗДА та багато інших виробників.

Вся продукція нашого магазину повністю сертифікована та пройшла перевірку якості у відповідності до встановлених вимог. Ми гарантуємо високу якість та надійність продукції.

Основні види товарів

В асортименті надані вироби переважно для паливних систем. Серед них є широкий вибір нових оригінальних деталей, а також ряд недорогих відремонтованих запчастин. У нас ви зможете придбати:

 • ПНВТ и ПННТ (паливні насоси високого та низького тиску);
 • плунжерні пари;
 • розпилювачі форсунок;
 • нагнітальні клапани;
 • секції високого тиску (СВТ);
 • перепускні клапани;
 • шайби, ущільнювачі, прокладки, ремкомплекти тощо.

На всі товари ми пропонуємо вигідні ціни, які допоможуть зекономити бюджет клієнтів, досягнувши ефективного відновлення функціональності та працездатності паливних систем.

Додаткові послуги нашого

Поміж продажу запчастин для паливних систем, наша компанія надає широкий спектр послуг клієнтам. Ми пропонуємо:

 • виконати ремонт несправних деталей та механізмів;
 • провести капітальний ремонт ПНВТ и ПННТ;
 • замовити запчастини системи певної марки;
 • доставити товарита багато іншого.

Для отримання більш детальної інформації про послуги дзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті.

Спеціальні пропозиції

Щоб забезпечити максимально вигідні умови для наших клієнтів, ми попіклувалися про надання знижок. Також ви можете брати участь в акціях та вибрати найбільш зручні способи сплати. Подробиці можна взнати у відповідних розділах сайту. Для зручного пошуку перейдіть у вкладку «Мапа сайту».

В нашому магазині вартість запчастин на порядок нижче від роздрібних. Доступні ціни обумовлені вигідною співпрацею з постачальниками оригінальних запчастин, а також власним виробництвом. Наш завод «ЧДА» виробляє деталі для паливних систем, дозволяючи клієнтам знайти все необхідне для ремонту.

Переваги нашого магазину

Багаторічний досвід дозволив нам значно оптимізувати робочий процес. Вже зараз ми забезпечуємо:

 • найкоротші строки виготовлення та ремонту деталей;
 • високу якість довговічність виробів;
 • можливість замовлення деталей у любій кількості.

В нашій команді працюють виключно кваліфіковані спеціалісти, які мають високий досвід в певній області. Менеджери та консультанти допоможуть клієнтам з придбанням запчастин, а співробітники заводу виготовлять та відремонтують деталі які прослужать довгий час без нарікань.

Чому варто звернутися саме до нас ?

На даний момент наша компанія розширила свої можливості, акцентував увагу на важливих умовах співпраці для клієнтів. М забезпечуємо:

 • гарантійні строки на товари і можливість повернення виробів;
 • швидку доставку декількома способами;
 • можливість вибору варіанту сплати;
 • знижки на покупки та багато іншого.

З нами ви отримаєте можливість провести ефективний ремонт паливної системи, зекономив власний бюджет.