Заміна плунжерній пари на ПНВТ Bosch 

При тривалій експлуатації ряд деталей паливних насосів високого тиску піддається сильному зносу. Це вимагає заміни деталей. Найбільш схильні до зносу плунжерні пари. При цьому погана якість дизельного палива та інші негативні фактори прискорять вироблення геометрії вироби. Виконати ремонт самостійно досить складно без наявності досвіду і спеціальних інструментів. Компанія «ЧДА» проводить заміну плунжерній пари ПНВТ Bosch в Харкові, Києві, Миколаєві та інших містах України на вигідних умовах. 

Як самостійно замінити плунжерні пари? 

Паливні насоси німецького концерну відрізняються складним пристроїв, тому вартість послуг по ремонту трохи вище в порівнянні з продукцією інших фірм. При бажанні заощадити, багато власників вважають за краще самостійно відновлювати агрегат. В першу чергу власників цікавить ремонт плунжерних пар Бош.

На жаль, без наявності дорогого виробничого обладнання відновити геометрію деталі не вийде. Однак при достатньому досвіді, власники ПНВТ можуть самостійно провести заміну деталі або тільки плунжера. Для цього потрібно: 

 •          демонтувати паливний насос з машини;
 •           частково розібрати корпус по інструкції (якщо є);
 •          промити конструкцію спеціальними складами (спрощує роботу);
 •          зняти з ПНВТ всі елементи, що заважають підібратися до плунжерній парі;
 •          послабити гвинти (шпильки), що закріплюють плунжерні пару;
 •          злегка підчепити деталь, після чого до кінця вивернути кріплення;
 •          зняти чашечку плунжерній пари;
 •          відігнути плунжер і вийняти його разом з пружиною;
 •          провести заміну зношених або пошкоджених елементів і зібрати ПНВТ.

Роботи небагато відрізняються для конкретних варіацій ПНВТ, тому важливо знайти інструкції від виробника. В процесі стежте за регулювальної шайбою, яка знаходиться за плунжером. Вона може впасти в насос при знятті. Також після заміни необхідно встановити нові прокладки. Для цього краще придбати повний ремкомплект ПНВТ Бош ВЕ або набір прокладок з ущільнювачами для інших моделей агрегату.

Що знадобиться в процесі?

Для початку ремонту необхідно зібрати стандартний набір інструментів (викрутки, гайкові болти і так далі). Також важливо підготувати місце роботи. Очистьте достатній майданчик або підготуйте верстак, щоб поставити демонтований насос і розібрати його. Окрім цього необхідно:

 •          купити плунжерні пари Bosch, відповідні моделі вашого ПНВТ;
 •          придбати набір ущільнювачів, шайб і прокладень;
 •          знайти, купити або орендувати облаштування регулювання плунжерных пар і ПНВТ.

Ключовою вимогою при роботі стає налаштування ПНВТ після складання. Неправильне регулювання робочих параметрів призводить до швидких ушкоджень деталей і серйозніших проблем надалі. Професійні організації використовують для налаштування спеціальні стенди, оснащені вимірювальними приладами і приводами. Це дозволяє швидко встановити правильні параметри без монтажу ПНВТ на двигун. 

Можливі проблеми в процесі ремонту 

Ряд недоліків в процесі експлуатації машини має схожі симптоми. При виявленні несправностей плунжерных пар, власники нерідко плутають їх з поломками в інших вузлах паливної системи. З цієї причини перед ремонтом рекомендується проводити діагностику основних вузлів і механізмів. Іноді для відновлення первинних функцій досить провести ремонт форсунок Bosch. Це стосується ситуацій, коли виявляються недоліки з поданням і витратою палива. До проблем, що стосуються безпосередньо ремонту, відносяться:

 •          необхідність використання спеціальних інструментів для ряду моделей ПНВТ Бош;
 •          виявлення додаткових поломок в процесі заміни плунжерних пар;
 •          повторне використання нових прокладень після додаткового розбирання насоса;
 •          недоліки в регулюванні або її невиконання;
 •          попадання бруду на деталі і всередину корпусу при роботі;
 •          ушкодження захисної плівки плунжера під час установки і інше.

Прокладення для герметизації корпусу не можна знову встановлювати, навіть якщо вони нові. Після складання корпусу ПНВТ виробу робляться непридатними унаслідок зміни щільності матеріалу. Тому кожне складання повинне проводитися із застосуванням нового ремкомплекта. Також для ряду старих моделей паливних насосів іноді складно знайти плунжерные пари. Єдиним допустимим варіантом стає використання реплік, аналогів або відновлення геометрії наявної деталі. Наше підприємство має в розпорядженні виробниче устаткування, що дозволяє проводити відновлення плунжерных пар при допустимій мірі зносу. 

Чому варто звернутися до професіоналів?

Самостійний ремонт допомагає скоротити витрати на послугах. Проте на практиці недостатній досвід і знання зазвичай призводять до додаткових витрат. Послуги фахівців допомагають виключити можливі проблеми і в короткі терміни відновити функціональність паливної системи. "ЧДА" пропонує зробити ремонт ПНВТ Бош в Одесі, Дніпропетровську, Кривий Ріг, Львові і інших містах України з наданням гарантій на виконані роботи. Ми проводимо капітальний ремонт, замінюємо або відновлюємо несправні деталі, а також проводимо діагностику, регулювання і часткові роботи. Щоб уточнити інформацію про послуги і ціни, дзвоните нам по телефону: 

 (068)052-86-11  

 (099)145-23-73