Ремонт форсунки BMW (БМВ)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Німецький концерн БМВ робить машини, що відрізняються надійністю і довгим терміном служби без виникнення поломок. У дизельних паливних системах автомобілів застосовується апаратура фірми Bosch. Навіть з урахуванням довговічності устаткування, погана якість палива і негативні зовнішні чинники сприяють скороченню термінів служби деталей. Заміна виробів обходиться дорого, а самі запчастини складно знайти на ринку для старих моделей машин. Щоб скоротити витрати клієнтів, "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунки BMW в Харкові. Ми виконуємо роботи на вигідних умовах, надаючи гарантії якості на послуги. Оформити замовлення можна у будь-якому місті України. Перед відправкою деталі перевіряються на відповідність заводським вимогам і стандартам.

Переваги ремонтних запчастин

Окрім очевидної економії грошових коштів на купівлі нових деталей, реставрація допомагає добитися додаткових переваг. Серед них:

  •         відсутність проблем з сумісністю запчастин;
  •         отримання деталі в короткі терміни;
  •         мінімальні роботи по регулюванню і інше.

Ми проводимо ремонт дизельної форсунки БМВ в Києві на спеціалізованому устаткуванні. Наші майстри і верстати здатні відновити навіть новітні запчастини систем Common Rail. При цьому якість деталей практично не поступається новим, оригінальним виробам.

Скільки коштує реставрація?

Процес відновлення відрізняється методикою і кількістю необхідних робіт. Спосіб ремонту форсунок BMW в Одесі підбирається на основі характеру несправностей і міри ушкоджень. Ми проводимо роботи наступних типів:

  •         діагностику і профілактику (обслуговування деталей);
  •         заміну ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         відновлення геометричних параметрів;
  •         очищення форсунок хімічними речовинами.

Ціна ремонта форсунки BMW в Дніпропетровську починається від 300 гривень. Ця вартість характерна для проведення робіт з виробами стандартного виконання. Дорожче обійдеться реставрація запчастин для систем Common Rail (близько 1800-3000 гривень). Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проведемо діагностику запчастини, яка виявить найбільш недорогий і ефективний спосіб ремонту.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022