Ремонт форсунки BMW (БМВ)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Німецький концерн БМВ робить машини, що відрізняються надійністю і довгим терміном служби без виникнення поломок. У дизельних паливних системах автомобілів застосовується апаратура фірми Bosch. Навіть з урахуванням довговічності устаткування, погана якість палива і негативні зовнішні чинники сприяють скороченню термінів служби деталей. Заміна виробів обходиться дорого, а самі запчастини складно знайти на ринку для старих моделей машин. Щоб скоротити витрати клієнтів, "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунки BMW в Харкові. Ми виконуємо роботи на вигідних умовах, надаючи гарантії якості на послуги. Оформити замовлення можна у будь-якому місті України. Перед відправкою деталі перевіряються на відповідність заводським вимогам і стандартам.

Переваги ремонтних запчастин

Окрім очевидної економії грошових коштів на купівлі нових деталей, реставрація допомагає добитися додаткових переваг. Серед них:

  •         відсутність проблем з сумісністю запчастин;
  •         отримання деталі в короткі терміни;
  •         мінімальні роботи по регулюванню і інше.

Ми проводимо ремонт дизельної форсунки БМВ в Києві на спеціалізованому устаткуванні. Наші майстри і верстати здатні відновити навіть новітні запчастини систем Common Rail. При цьому якість деталей практично не поступається новим, оригінальним виробам.

Скільки коштує реставрація?

Процес відновлення відрізняється методикою і кількістю необхідних робіт. Спосіб ремонту форсунок BMW в Одесі підбирається на основі характеру несправностей і міри ушкоджень. Ми проводимо роботи наступних типів:

  •         діагностику і профілактику (обслуговування деталей);
  •         заміну ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         відновлення геометричних параметрів;
  •         очищення форсунок хімічними речовинами.

Ціна ремонта форсунки BMW в Дніпропетровську починається від 300 гривень. Ця вартість характерна для проведення робіт з виробами стандартного виконання. Дорожче обійдеться реставрація запчастин для систем Common Rail (близько 1800-3000 гривень). Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проведемо діагностику запчастини, яка виявить найбільш недорогий і ефективний спосіб ремонту.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023