Ремонт форсунки BMW (БМВ)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Німецький концерн БМВ робить машини, що відрізняються надійністю і довгим терміном служби без виникнення поломок. У дизельних паливних системах автомобілів застосовується апаратура фірми Bosch. Навіть з урахуванням довговічності устаткування, погана якість палива і негативні зовнішні чинники сприяють скороченню термінів служби деталей. Заміна виробів обходиться дорого, а самі запчастини складно знайти на ринку для старих моделей машин. Щоб скоротити витрати клієнтів, "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунки BMW в Харкові. Ми виконуємо роботи на вигідних умовах, надаючи гарантії якості на послуги. Оформити замовлення можна у будь-якому місті України. Перед відправкою деталі перевіряються на відповідність заводським вимогам і стандартам.

Переваги ремонтних запчастин

Окрім очевидної економії грошових коштів на купівлі нових деталей, реставрація допомагає добитися додаткових переваг. Серед них:

  •         відсутність проблем з сумісністю запчастин;
  •         отримання деталі в короткі терміни;
  •         мінімальні роботи по регулюванню і інше.

Ми проводимо ремонт дизельної форсунки БМВ в Києві на спеціалізованому устаткуванні. Наші майстри і верстати здатні відновити навіть новітні запчастини систем Common Rail. При цьому якість деталей практично не поступається новим, оригінальним виробам.

Скільки коштує реставрація?

Процес відновлення відрізняється методикою і кількістю необхідних робіт. Спосіб ремонту форсунок BMW в Одесі підбирається на основі характеру несправностей і міри ушкоджень. Ми проводимо роботи наступних типів:

  •         діагностику і профілактику (обслуговування деталей);
  •         заміну ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         відновлення геометричних параметрів;
  •         очищення форсунок хімічними речовинами.

Ціна ремонта форсунки BMW в Дніпропетровську починається від 300 гривень. Ця вартість характерна для проведення робіт з виробами стандартного виконання. Дорожче обійдеться реставрація запчастин для систем Common Rail (близько 1800-3000 гривень). Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проведемо діагностику запчастини, яка виявить найбільш недорогий і ефективний спосіб ремонту.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021