Плунжерна пара Д-144

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

При виробництві вітчизняних вантажних автомобілів і спецтехніці часто використовувався двигун моделі Д- 144. Він відрізняється оптимальними робочими характеристиками, тому чудово підходить для тракторів, машин і робочого устаткування. Техніка виготовлялася досить давно, проте машини використовують досі. Тривалий термін служби вимагає проведення ремонту. Проблеми нерідко виникають в ТНВД. Наша компанія "ЧДА" пропонує недорого купити плунжерні пари для Д- 144. Ми продаємо сертифіковану продукцію на вигідних умовах. Доставка товарів здійснюється транспортними компаніями в Чернігів, Вінницю, Запоріжжя, Харків, Кривий ріг і інші міста України.

Модельний ряд нашого каталогу

У ПНВТ, сумісних з Д- 144, практично не проводилося модифікацій. Встановлювані насоси обмежуються декількома серіями, тому для ремонту застосовуються загальнодоступні деталі. Відмінністю від Д- 65, Д- 75 і подібних двигунів являється тільки присутність в деяких конструкціях СВД. У нашому асортименті є наступні моделі плунжерних пар:

  •         4УТНМ-1111410 V (дiаметр 9 мм);
  •         Н01.1111150;
  •         214.1111030-10 V;
  •         4УТНМ-1111410-01.

Усі товари пройшли строгу сертифікацію і мають заводські гарантії якості. Ми поставляємо продукцію безпосередньо від оригінальних виробників, а також пропонуємо запчастині власного виготовлення. Товари, вироблювані на підприємствах "ЧДА", не поступаються за якістю, характеристикам і точності деталям оригінальних виготівників, проте обійдуться клієнтам значно дешевше.

Вартість продукції

Ми здійснюємо продажі за цінами нижче середніх ринкових. При цьому наша компанія періодично проводить акції і розпродажі, що дозволяє клієнтам купити запчастини зі знижкою до 30 гривен. Ціна плунжерних пар для Д- 144 у нас варіюється в межах 60-600 гривень. Найбільш дорогий являється модель 214.1111030-10 V, отличающуяся складністю виготовлення. За бажання скоротити витрати, ви можете замовити ремонтні запчастини. Відновлені нами деталі проходять строгі перевірки, що гарантує надійність і довговічність виробів.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021