Шайба алюмінієва

25 товарів.
Відображення 1 - 24 з 25 товарів

Купити алюмінієві шайби

В якості елементів ущільнювачів для дизельної апаратури часто використовуються шайби з алюмінію. Цей метал відрізняється пластичністю, необхідною для підвищення герметизації вузлів, а також стійкістю до корозії і оптимальний показником міцності. Компанія "ЧДА" пропонує замовити алюмінієві шайби в Чернівцях, Полтаві, Львові, Україні за доступною ціною. Ми зібрали найякіснішу продукцію, яка пройшла повну сертифікацію. Доставка товарів здійснюється по усій Україні. При замовленні ущільнювачів оптом, ми робимо клієнтам знижку. Подробиці по телефону.

Асортимент товарів

«ЧДА» пропонує купити алюмінієві шайби в Києві, Івано-Франківську, Вінниці, Тернополі під різні вузли дизельних паливних систем. Серед продукції каталогу виробу для:

  •         масляних трубок;
  •         форсунок і розпилювачів;
  •         насосів підкaчування;
  •         компресорiв;
  •         штуцерів;
  •         нагнітальних клапанів і інших вузлів.

У каталозі також є вироби універсального призначення. Ціна алюмінієвих шайб в Сумах, Одесі, Запоріжжя варіюється в межах 0,3-2 гривень без урахування знижок нашої компанії.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021