Ремонт форсунок на ЯМЗ

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

На російській спецтехніці і вантажних автомобілях виробництва ЯМЗ часто використовуються дизельні паливні системи. Погану якість паливо і постійні навантаження значно скорочують термін служби деталей системи уприскування. Знайти запчастини на старі моделі досить складно. При цьому ціна продукції позначається на бюджеті власників. "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок ЯМЗ в Харкові на вигідних умовах. Наші послуги допоможуть скоротити витрати клієнтів, забезпечивши ефективне і надійне відновлення системи уприскування. Ми приймаємо в роботу деталі різних моделей електронних форсунокDelphiDensoBosch по усій Україні, доставляючи запчастині транспортними компаніями на ваш вибір.

Які форсунки можна здати в ремонт?

Наявність спеціалізованого устаткування на нашому підприємстві дозволяє виконувати роботи практично з будь-якими прецизійними виробами Ярославського заводу. Ми виконуємо ремонт форсунок ЯМЗ в Києві, вироблюваних для автомобілів:

  •         КрАЗ;
  •         ЛiАЗ;
  •         МАЗ (стандартів Євро- 1, 2 і 3) а також ряду інших машин.

Наші майстри вже виконали великий об'єм замовлень на реставрацію деталей різних моделей. Великий досвід дозволяє фахівцям швидко проводити роботи будь-якої складності, а також реставрацію форсунок Common Rail. При цьому наші послуги ремонту форсунок ЯМЗ в Одесі забезпечують надійний результат, що не поступається оригінальним новим запчастинам в довговічності.

Вартість реставрації

Міра і характер ушкодження деталей відрізняється, тому ми розраховуємо суму витрат для клієнта індивідуально при зверненні. На загальну ціну ремонту форсунок ЯМЗ в Дніпропетровську впливають:

  •         серія і модель виробу;
  •         міра зносу і тип дефектів;
  •         допустимі методи відновлення;
  •         складність проведення робіт і інше.

Зазвичай вартість робіт знаходиться в межах 150-250 гривень. Ми постараємося знайти найбільш недорогий спосіб відновлення паливного насоса ЯМЗ, який зведе ваші витрати до мінімуму.

Наші переваги

«ЧДА» дорожить репутацією відповідального виробника прецизійних виробів. Ми забезпечуємо:

  •         найкоротші терміни реставрації;
  •         швидку доставку по Україні;
  •         гарантії якості на роботи і інше.

Співпраця з нами дозволить добитися ефективного відновлення системи уприскування без зайвих грошових вкладень.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023