Ремонт плунжерной пари Bosch

38 товарів.
Відображення 1 - 24 з 38 товарів

Ремонт плунжерних пар Bosch

Німецький концерн є провідним виробником дизельної апаратури у світі. До групи компаній входить велика кількість відомих марок, включаючи Zexel. Продукція фірми активно використовується на автомобілях з дизельними паливними системами російських, азіатських і європейських виробників. Правда, вартість запчастин досить висока, тому власники намагаються знайти вигідні способи відновлення ПНВТ без купівлі деталей. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Bosch в Харкові на вигідних умовах. Ми беремося до роботи практично будь-якої складності, гарантуючи дотримання термінів і якісний результат.

Основні моделі ремонтованих виробів

На нашому підприємстві встановлено імпортне устаткування останніх модифікацій. Ряд з них використовується німецьким концерном. Це дозволяє нам відновлювати геометрію практично усіх серій і моделей плунжерних пар, включаючи:

  •         запчастини автомобілів Iveco, Scania, BMW, Mercedes;
  •         деталі з артикулами серій 2 418, 1 418;
  •         серії 733, 544, VE (легкових машин) і багато інших.

Окрім послуг ремонту плунжерних пар Бош в Києві, наша компанія продає вже відновлені запчастини по понижених ставках. За рахунок цього клієнти в максимально короткі терміни отримують вироби, скорочуючи витрати.

Вартість реставрації

Процес відновлення досить складений і вимагає індивідуального підходу. З цієї причини сума розраховується при зверненні клієнтів. Щоб заощадити ваш бюджет, ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти найбільш недорогий спосіб реставрації. Ціна ремонту плунжерних пар Bosch в Одесі варіюється в межах 250-900 гривень для стандартних моделей.

Переваги «ЧДА»

Майстри компанії виконали велику кількість замовлень на відновлення дизельної апаратури Bosch. Вони добре розбираються в пристрої і особливостях виробів, що дозволяє гарантувати:

  •         швидку реставрацію деталей навіть із складними ушкодженнями;
  •         якісний результат, що відповідає заводським вимогам;
  •         надійність і довговічність запчастини, а також інші переваги.

Ми приймаємо замовлення в Дніпропетровську, Львові і інших містах України. Обмеженням є тільки можливість відновлення (допустимі міри зносу і дефектів).

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021