Ремонт плунжерной пари Bosch

38 товарів.
Відображення 1 - 24 з 38 товарів

Ремонт плунжерних пар Bosch

Німецький концерн є провідним виробником дизельної апаратури у світі. До групи компаній входить велика кількість відомих марок, включаючи Zexel. Продукція фірми активно використовується на автомобілях з дизельними паливними системами російських, азіатських і європейських виробників. Правда, вартість запчастин досить висока, тому власники намагаються знайти вигідні способи відновлення ПНВТ без купівлі деталей. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Bosch в Харкові на вигідних умовах. Ми беремося до роботи практично будь-якої складності, гарантуючи дотримання термінів і якісний результат.

Основні моделі ремонтованих виробів

На нашому підприємстві встановлено імпортне устаткування останніх модифікацій. Ряд з них використовується німецьким концерном. Це дозволяє нам відновлювати геометрію практично усіх серій і моделей плунжерних пар, включаючи:

  •         запчастини автомобілів Iveco, Scania, BMW, Mercedes;
  •         деталі з артикулами серій 2 418, 1 418;
  •         серії 733, 544, VE (легкових машин) і багато інших.

Окрім послуг ремонту плунжерних пар Бош в Києві, наша компанія продає вже відновлені запчастини по понижених ставках. За рахунок цього клієнти в максимально короткі терміни отримують вироби, скорочуючи витрати.

Вартість реставрації

Процес відновлення досить складений і вимагає індивідуального підходу. З цієї причини сума розраховується при зверненні клієнтів. Щоб заощадити ваш бюджет, ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти найбільш недорогий спосіб реставрації. Ціна ремонту плунжерних пар Bosch в Одесі варіюється в межах 250-900 гривень для стандартних моделей.

Переваги «ЧДА»

Майстри компанії виконали велику кількість замовлень на відновлення дизельної апаратури Bosch. Вони добре розбираються в пристрої і особливостях виробів, що дозволяє гарантувати:

  •         швидку реставрацію деталей навіть із складними ушкодженнями;
  •         якісний результат, що відповідає заводським вимогам;
  •         надійність і довговічність запчастини, а також інші переваги.

Ми приймаємо замовлення в Дніпропетровську, Львові і інших містах України. Обмеженням є тільки можливість відновлення (допустимі міри зносу і дефектів).

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023