Ремонт плунжерной пари Bosch

38 товарів.
Відображення 1 - 24 з 38 товарів

Ремонт плунжерних пар Bosch

Німецький концерн є провідним виробником дизельної апаратури у світі. До групи компаній входить велика кількість відомих марок, включаючи Zexel. Продукція фірми активно використовується на автомобілях з дизельними паливними системами російських, азіатських і європейських виробників. Правда, вартість запчастин досить висока, тому власники намагаються знайти вигідні способи відновлення ПНВТ без купівлі деталей. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Bosch в Харкові на вигідних умовах. Ми беремося до роботи практично будь-якої складності, гарантуючи дотримання термінів і якісний результат.

Основні моделі ремонтованих виробів

На нашому підприємстві встановлено імпортне устаткування останніх модифікацій. Ряд з них використовується німецьким концерном. Це дозволяє нам відновлювати геометрію практично усіх серій і моделей плунжерних пар, включаючи:

  •         запчастини автомобілів Iveco, Scania, BMW, Mercedes;
  •         деталі з артикулами серій 2 418, 1 418;
  •         серії 733, 544, VE (легкових машин) і багато інших.

Окрім послуг ремонту плунжерних пар Бош в Києві, наша компанія продає вже відновлені запчастини по понижених ставках. За рахунок цього клієнти в максимально короткі терміни отримують вироби, скорочуючи витрати.

Вартість реставрації

Процес відновлення досить складений і вимагає індивідуального підходу. З цієї причини сума розраховується при зверненні клієнтів. Щоб заощадити ваш бюджет, ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти найбільш недорогий спосіб реставрації. Ціна ремонту плунжерних пар Bosch в Одесі варіюється в межах 250-900 гривень для стандартних моделей.

Переваги «ЧДА»

Майстри компанії виконали велику кількість замовлень на відновлення дизельної апаратури Bosch. Вони добре розбираються в пристрої і особливостях виробів, що дозволяє гарантувати:

  •         швидку реставрацію деталей навіть із складними ушкодженнями;
  •         якісний результат, що відповідає заводським вимогам;
  •         надійність і довговічність запчастини, а також інші переваги.

Ми приймаємо замовлення в Дніпропетровську, Львові і інших містах України. Обмеженням є тільки можливість відновлення (допустимі міри зносу і дефектів).

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021