Ремонт механічних форсунок

59 товарів.
Відображення 1 - 24 з 59 товарів

На автомобілях і спецтехніка минулих років активно застосовувалася дизельні системи уприскування палива з механічними форсунками. Вони відрізняються простим пристроєм і доступною ціною. Проте при необхідності виконати відновлення паливних вузлів, запчастині для старих модифікацій нерідко складно знайти. Щоб заощадити час наших клієнтів, і допомогти якісно відновити систему уприскування, "ЧДА" пропонує провести ремонт механічних форсунок в Харкові. Ми виконуємо роботи з суворим дотриманням регламентів і заводських вимог, гарантуючи високу якість реставрації в короткі терміни. Замовлення приймаються в усіх містах України.

Для яких марок машин проводиться ремонт деталей?

Механічні форсунки застосовуються на новій російській техніці навіть сьогодні. Проте на імпортних машинах вони зустрічаються переважно в старих модифікаціях. Ми не прив'язуємося до конкретних моделей або серій прецизійних виробів. Наше підприємство проводить ремонт механічних форсунок в Києві для наступних марок автомобілів і техніки:

  •         КрАЗ, МАЗ i ГАЗ;
  •         FAIT i Scania;
  •         Volkswagen i Mercedes;
  •         КамАЗ і безліч інших виробників.

Наші майстри мають великий досвід. При цьому кожен фахівець працює з певними типами виробів, що підвищує продуктивності, гарантуючи надійний результат.

Вартість послуг ремонту механічної форсунки

Враховуючи простий пристрій і відсутність унікальних конструктивних особливостей, ціна ремонту механічних форсунок в Одесі зазвичай знаходиться в межах 150-300 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми розраховуємо вартість робіт індивідуально при зверненні. У пошуку найбільш вигідного варіанту допомагає діагностика. Підсумкова сума складається з обліком:

  •         марки, серії і моделі виробу;
  •         міри зносу і типу дефектів;
  •         допустимих методів ремонту і іншого.

Ми дотримуємося політики чесних цін, намагаючись запропонувати клієнтам максимально вигідні умови. "ЧДА" спеціалізується на виробництві прецизійних виробів, тому ми розбираємося в якості і надійності дизельної апаратури. Після завершення робіт, ми перевіряємо форсунки на відповідність стандартам і вимогам, щоб переконатися в надійності деталі.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021