Ремонт механічних форсунок

59 товарів.
Відображення 1 - 24 з 59 товарів

На автомобілях і спецтехніка минулих років активно застосовувалася дизельні системи уприскування палива з механічними форсунками. Вони відрізняються простим пристроєм і доступною ціною. Проте при необхідності виконати відновлення паливних вузлів, запчастині для старих модифікацій нерідко складно знайти. Щоб заощадити час наших клієнтів, і допомогти якісно відновити систему уприскування, "ЧДА" пропонує провести ремонт механічних форсунок в Харкові. Ми виконуємо роботи з суворим дотриманням регламентів і заводських вимог, гарантуючи високу якість реставрації в короткі терміни. Замовлення приймаються в усіх містах України.

Для яких марок машин проводиться ремонт деталей?

Механічні форсунки застосовуються на новій російській техніці навіть сьогодні. Проте на імпортних машинах вони зустрічаються переважно в старих модифікаціях. Ми не прив'язуємося до конкретних моделей або серій прецизійних виробів. Наше підприємство проводить ремонт механічних форсунок в Києві для наступних марок автомобілів і техніки:

  •         КрАЗ, МАЗ i ГАЗ;
  •         FAIT i Scania;
  •         Volkswagen i Mercedes;
  •         КамАЗ і безліч інших виробників.

Наші майстри мають великий досвід. При цьому кожен фахівець працює з певними типами виробів, що підвищує продуктивності, гарантуючи надійний результат.

Вартість послуг ремонту механічної форсунки

Враховуючи простий пристрій і відсутність унікальних конструктивних особливостей, ціна ремонту механічних форсунок в Одесі зазвичай знаходиться в межах 150-300 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми розраховуємо вартість робіт індивідуально при зверненні. У пошуку найбільш вигідного варіанту допомагає діагностика. Підсумкова сума складається з обліком:

  •         марки, серії і моделі виробу;
  •         міри зносу і типу дефектів;
  •         допустимих методів ремонту і іншого.

Ми дотримуємося політики чесних цін, намагаючись запропонувати клієнтам максимально вигідні умови. "ЧДА" спеціалізується на виробництві прецизійних виробів, тому ми розбираємося в якості і надійності дизельної апаратури. Після завершення робіт, ми перевіряємо форсунки на відповідність стандартам і вимогам, щоб переконатися в надійності деталі.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021