Ремонт механічних форсунок

63 товарів.
Відображення 1 - 24 з 63 товарів

На автомобілях і спецтехніка минулих років активно застосовувалася дизельні системи уприскування палива з механічними форсунками. Вони відрізняються простим пристроєм і доступною ціною. Проте при необхідності виконати відновлення паливних вузлів, запчастині для старих модифікацій нерідко складно знайти. Щоб заощадити час наших клієнтів, і допомогти якісно відновити систему уприскування, "ЧДА" пропонує провести ремонт механічних форсунок в Харкові. Ми виконуємо роботи з суворим дотриманням регламентів і заводських вимог, гарантуючи високу якість реставрації в короткі терміни. Замовлення приймаються в усіх містах України.

Для яких марок машин проводиться ремонт деталей?

Механічні форсунки застосовуються на новій російській техніці навіть сьогодні. Проте на імпортних машинах вони зустрічаються переважно в старих модифікаціях. Ми не прив'язуємося до конкретних моделей або серій прецизійних виробів. Наше підприємство проводить ремонт механічних форсунок в Києві для наступних марок автомобілів і техніки:

  •         КрАЗ, МАЗ i ГАЗ;
  •         FAIT i Scania;
  •         Volkswagen i Mercedes;
  •         КамАЗ і безліч інших виробників.

Наші майстри мають великий досвід. При цьому кожен фахівець працює з певними типами виробів, що підвищує продуктивності, гарантуючи надійний результат.

Вартість послуг ремонту механічної форсунки

Враховуючи простий пристрій і відсутність унікальних конструктивних особливостей, ціна ремонту механічних форсунок в Одесі зазвичай знаходиться в межах 150-300 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми розраховуємо вартість робіт індивідуально при зверненні. У пошуку найбільш вигідного варіанту допомагає діагностика. Підсумкова сума складається з обліком:

  •         марки, серії і моделі виробу;
  •         міри зносу і типу дефектів;
  •         допустимих методів ремонту і іншого.

Ми дотримуємося політики чесних цін, намагаючись запропонувати клієнтам максимально вигідні умови. "ЧДА" спеціалізується на виробництві прецизійних виробів, тому ми розбираємося в якості і надійності дизельної апаратури. Після завершення робіт, ми перевіряємо форсунки на відповідність стандартам і вимогам, щоб переконатися в надійності деталі.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023