Ремкомплект пнвт Bosch

24 товарів.
Відображення 1 - 24 з 24 товарів

Ремкомплект паливного насоса на пнвт БОШ 

Висока герметизація конструкції паливних насосів в дизельних системах досягається за допомогою елементів ущільнювачів -ремкомплект паливного насоса бош. У німецьких агрегатах використовується велика кількість ГТВ, прокладень і шайб, які робляться на основі зносостійких матеріалів. При цьому вироби відрізняються точними розмірами і правильною формою. Для проведення ремонтних робіт вимагається використати оригінальну продукцію. Компанія "ЧДА" пропонує купити ремкомплекти на пнвт Бош в Києві, Чугуєві, Львові на вигідних умовах. Ми забезпечимо доступні ціни, гарантії якості і доставку замовлення в усі міста України.

Асортимент продукції

Елементи ущільнювачів для систем Bosch відрізняються варіативністю. Для кожної модифікації паливного насоса ПНВТ і комплектуючих застосовуються конкретні типи продукції. У нашому каталозі є товари для наступних вузлів:

  •          ПНВТ Бош КамАЗ (2417010022);
  •          регулятора паливного насосаBosch6-ка (1427010002);
  •          ПНВТ Бош (2417010045, 2417010010, 2417010021) та інших.

Ми пропонуємо замовити ремкомплект ПНВТ Bosch в Вінниці, Києві та Миколаєві універсального типу або набори для конкретних модифікацій. При виникненні складнощів з підбором ущільнювачів, дзвоните нам по телефону. Консультанти допоможуть знайти сумісний комплект, який забезпечить якісний і довговічний ремонт паливної системи.

Вартість товарів

Враховуючи складне облаштування паливних насосів німецького концерну, ціна ремкомплектів на ПНВТ Бош в Івано-Франківську, Одесі та Чернівцях варіюється в межах 200-450 гривен на нашому сайті. Ми пропонуємо ціни нижче середніх ринкових, оскільки безпосередньо поставляємо продукцію із заводів оригінальних виробників. При замовленні товарів оптом ви можете отримати знижку. Також вартість буде нижча, якщо придбати вироби по акціях, які періодично проводить наша компанія.

Чому варто звернутися до нас?

"ЧДА" спеціалізується на виробництві прецизійних виробів, тому ми розбираємося в якості запчастин для ремонту. З нами ви зможете купити ремкомплект на ПНВТ Bosch в Полтаві, Запоріжжя та Дніпропетровську за низькими цінами, а також отримаєте:

  •          швидку доставку в Україні;
  •          зручні способи оплати на р/к паливного насоса бош;
  •          допомога у виборі запчастин;
  •          гарантії якості та багато іншого.

Ми дорожимо репутацією відповідального виробника і постачальника ремкомплект bosch, дизельної апаратури, тому продаємо вироби, що зарекомендували себе на ринку.