Плунжерна пара Д-21

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Одним з моторів ВМТЗ, що здобули малу популярність, є модель Д- 21. Він був створений більше 50 років тому і сьогодні представлений в якості модифікації Д- 120. Оригінальна варіація застосовувалася лише на деяких лінійках тракторів (Т- 16, Т- 25) з унікальними ПНВТ, відповідними для двоциліндрового мотора без компресора. Для такої системи досить складно знайти запчастини. "ЧДА" пропонує купити плунжерні пари для Д- 21 за вигідною ціною. У нас представлена оригінальна продукція і високоякісні запчастини. Усі товари мають гарантії якості. Доставка здійснюється в Житомир, Харків, Рівне, Вінницю, Зміїв і інші міста України транспортними компаніями та даємо пропозицію замовити плунжерну пару під двигуни Д-21.

Плунжерна пара моделі 212.1111030-10 V

Це основна модифікація плунжерной пари, відповідної для ремонту паливних систем, сумісних з двигунами Д- 21. Вона застосовується в паливних насосах високого тиску ПНВТ (ТНВД) серій НД. Найбільш поширена модифікація НД- 21/2, яка була створена спеціально для цього мотора. Діаметр перерізу плунжера в цій моделі складає 9 мм При цьому конструкція має модифікацію V1 (двійка). Представлений в каталозі виріб цієї моделі робиться нашим підприємством за строгими стандартами і регламентами.

Інші види плунжерних пар

З урахуванням терміну експлуатації машин з двигуном Д- 21, паливні системи часто допрацьовуються самі власниками. При цьому заміна мотора на модифікацію Д-21А1 також посприяла зміні допустимих запчастин. В якості плунжерній пари може виступати СВД Т- 16 і Т- 25, а також інші деталі, сумісні з ПНВТ:

  •         ВЗТА 53.1111004;
  •         ЧЗТА 572.1111004;
  •         НД-21/2.

При виникненні складнощів з вибором продукції зв'яжіться з нашими консультантами по телефону. Ми також надаємо клієнтам послуги ремонту ПНВТ і заміни плунжерних пар, з можливістю відновлення старих запчастин.

Вартість продукції

Ціна плунжерній пари для Д- 21, моделі 212.1111030-10 V нашого виробництва, обійдеться клієнтам в 600 гривень. Висока вартість обумовлена складністю виготовлення і дорогими матеріалами. На нашому сайті періодично проводяться акції і розпродажі, які дозволяють купити деталі зі значною знижкою.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021