Секція високого тиску ПНВТ

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Фільтрувати за:

Діаметр плунжера:
Застосовується на техніку
Застосовується на двигун

Секції високого тиску для ТНВД ( ПНВТ )

Плунжерні пари, які використовуються для подачі палива, працюють за принципом вращательно поступального руху. Однак без насосної секції високого тиску, робота вироби буде неефективною. За рахунок кулачка і ролика штовхача плунжер приводиться в дію. За рахунок цього забезпечується подача частини пального у впускний вікно під високим тиском. При зворотному русі паливо повертається, а плунжер перекриває впускний вікно, створюючи замкнені камеру з пальним. Це сприяє різкому підвищенню тиску. Далі відбувається відкриття нагнітального клапана, який здійснює подачу палива на форсунки двигуна. За рахунок складності роботи механізму, секція високого тиску зачастую виходить з ладу під впливом різних факторів.

Найбільш популярні вироби

Високим попитом на міжнародному ринку користується продукція чеської компанії «MOTORPAL». Основним напрямком діяльності фірми є виробництво деталей для паливних систем. Серед них:

  •          ТНВД ( ПНВТ );
  •          форсунки;
  •          розпилювачітабагато іншого.

У нашому каталозі представлена секція паливного насоса високого тиску від MOTORPAL в декількох варіаціях за доступною ціною. Ми здійснюємо поставку і продаж запчастини паливного насоса від оригінального виробника, гарантуючи високу якість, надійність і довговічність продукції. В асортименті ви зможете знайти відповідний варіант для вашої паливної системи. Для зручності пошуку, ми позначили артикули деталей. При виникненні питань, зв'яжіться з нами одним із способів, зазначених на сайті.

Класифікація СВТ

Секція високого тиску до ПНВТ різниться за декількома принципами, що впливає на робочі характеристики і можливість застосування в конкретних паливних системах. Основними відмінностями є:

  •          кількість плунжерів (на кожен циліндр або один на кілька);
  •          вид приводу (гідравлічний, механічний або пневматичний);
  •          метод дозування пального (з відсіченням або дросселирующим пристроєм).

Варто відзначити, що тип двигуна мало залежить від використовуваних СВД, оскільки різні типи деталей можуть використовуватися як на рядних, так і на V-образних моторах. Однак розподільні ТНВД та ПНВТ поділяються на плунжерні і роторні.

Вартість секцій високого тиску

Сьогодні на ринку є широкий вибір деталей для ТНВД. Правда, необхідність підбору певних виробів скорочує можливості споживачів. Наш інтернет-магазин пропонує купити секцію високого тиску, яка підійде для МТЗ, ЮМЗ, ЗІЛ і так далі. У каталозі представлені деталі з діаметром плунжера в 10 мм. Середня ціна продукції становить 300 гривень. Для уточнення вартості та послуг нашої компанії телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Вимоги по експлуатації

Навіть якщо встановити нову деталь в ТНВД, вона не прослужить довгий час, якщо не дотримуватися рекомендацій виробників. Щоб забезпечити довговічність СВД і всієї паливної системи в цілому, необхідно ретельно стежити за використовуваним паливом. Купівля низькоякісного пального, в якому міститься велика кількість домішок, призведе до швидкого зносу або заклинювання деталі. Щоб уникнути проблем з системою подачі палива, не варто економити на пальному.

Не менш важливим фактором стає підбір запчастин. На кожному виробі виставляє артикул, за яким необхідно здійснювати пошук. Установка деталей від інших виробників може вплинути на роботу ТНВД та ПННТ. Більш того, якщо виріб має навіть незначні відмінності в параметрах і характеристиках, це призведе до подачі неправильної кількості палива, або створить тиск, відмінне від стандартного. Всі ці показники позначаться на працездатності системи і можуть привести до серйозних поломок.

Переваги нашого магазину

Великий досвід в сфері продажу запчастин для ТНВД дозволив нам досягти ряду переваг. До основних з них відносяться:

  •          доступні ціни;
  •          великий асортимент товарів;
  •          найкоротші терміни доставки декількома способами;
  •          зручні способи оплати і багато іншого.

Ми пропонуємо купити секцію високого тиску на ПНВТ на вигідних умовах, гарантуючи відмінну якість товарів і економію бюджету клієнтів.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021