Ремонт плунжера на Денсо

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Ремонт плунжерних пар Денсо

На японському ринку провідним виробником дизельної апаратури є компанія Denso. Їх вироби активно застосовуються для створення паливних систем на автомобілях азіатських і європейських марок. Причиною популярності стала порівняно вигідна вартість запчастин. Проте знайти їх у вільному доступі на ринку України непросто. Оптимальним рішенням, яке додатково заощадить бюджет власників, стає ремонт плунжерних пар Denso в Харкові. "ЧДА" в короткі терміни відреставрує деталь, надавши гарантії якості. Ми працюємо практично з усіма моделями фірми, приймаючи замовлення по усій Україні.

Мазка техніка ремонтованих деталей

До нас періодично поступають заявки на ремонт плунжерних пар Денсо в Кривому Ріг. Найчастіше вимагається відновити вироби для автомобілів марок:

  •         Toyota, Mazda;
  •         Opel, KIA;
  •         Isuzu і ряду інші машин з ТНВД типу VE.

Ми вже відремонтували безліч прецизійних виробів для вказаних автомобілів. При необхідності отримати деталі в максимально короткі терміни, ми пропонуємо купити ремонтні запчастини, які представлені у великому асортименті на нашому сайті.

Вартість реставрації

Ціна ремонту плунжерних пар Денсо у Львові складає близько 850 гривень. Розрахунок проводиться індивідуально при зверненні. Ми проводимо діагностику, яка дає точну інформацію по мірі зносу, характеру дефектів і іншим параметрам. Це дозволяє знайти найбільш недорогий спосіб відновлення, який гарантує надійність і довговічність деталі.

Переваги «ЧДА»

Наша компанія є виробником дизельної апаратури в Україні, тому ми розбираємося в конструктивних особливостях прецизійних виробів. На підприємстві є повний комплекс устаткування і інструментів для ремонту плунжерних пар Denso в Чернігові. Ми також забезпечуємо:

  •         швидке відновлення геометрії;
  •         гарантійні терміни на виконані роботи;
  •         доставка готових виробів транспортними компаніями;
  •         зручні способи оплати і інше.

«ЧДА» намагається добитися максимальної вигоди для клієнтів. При цьому ми дорожимо репутацією відповідального виробника, тому ретельно перевіряємо вироби на відповідність регламентам і заводським вимогам перед відправкою клієнтові.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021