Ремонт плунжера на Денсо

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Ремонт плунжерних пар Денсо

На японському ринку провідним виробником дизельної апаратури є компанія Denso. Їх вироби активно застосовуються для створення паливних систем на автомобілях азіатських і європейських марок. Причиною популярності стала порівняно вигідна вартість запчастин. Проте знайти їх у вільному доступі на ринку України непросто. Оптимальним рішенням, яке додатково заощадить бюджет власників, стає ремонт плунжерних пар Denso в Харкові. "ЧДА" в короткі терміни відреставрує деталь, надавши гарантії якості. Ми працюємо практично з усіма моделями фірми, приймаючи замовлення по усій Україні.

Мазка техніка ремонтованих деталей

До нас періодично поступають заявки на ремонт плунжерних пар Денсо в Кривому Ріг. Найчастіше вимагається відновити вироби для автомобілів марок:

  •         Toyota, Mazda;
  •         Opel, KIA;
  •         Isuzu і ряду інші машин з ТНВД типу VE.

Ми вже відремонтували безліч прецизійних виробів для вказаних автомобілів. При необхідності отримати деталі в максимально короткі терміни, ми пропонуємо купити ремонтні запчастини, які представлені у великому асортименті на нашому сайті.

Вартість реставрації

Ціна ремонту плунжерних пар Денсо у Львові складає близько 850 гривень. Розрахунок проводиться індивідуально при зверненні. Ми проводимо діагностику, яка дає точну інформацію по мірі зносу, характеру дефектів і іншим параметрам. Це дозволяє знайти найбільш недорогий спосіб відновлення, який гарантує надійність і довговічність деталі.

Переваги «ЧДА»

Наша компанія є виробником дизельної апаратури в Україні, тому ми розбираємося в конструктивних особливостях прецизійних виробів. На підприємстві є повний комплекс устаткування і інструментів для ремонту плунжерних пар Denso в Чернігові. Ми також забезпечуємо:

  •         швидке відновлення геометрії;
  •         гарантійні терміни на виконані роботи;
  •         доставка готових виробів транспортними компаніями;
  •         зручні способи оплати і інше.

«ЧДА» намагається добитися максимальної вигоди для клієнтів. При цьому ми дорожимо репутацією відповідального виробника, тому ретельно перевіряємо вироби на відповідність регламентам і заводським вимогам перед відправкою клієнтові.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022