Ремонт плунжера на Денсо

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Ремонт плунжерних пар Денсо

На японському ринку провідним виробником дизельної апаратури є компанія Denso. Їх вироби активно застосовуються для створення паливних систем на автомобілях азіатських і європейських марок. Причиною популярності стала порівняно вигідна вартість запчастин. Проте знайти їх у вільному доступі на ринку України непросто. Оптимальним рішенням, яке додатково заощадить бюджет власників, стає ремонт плунжерних пар Denso в Харкові. "ЧДА" в короткі терміни відреставрує деталь, надавши гарантії якості. Ми працюємо практично з усіма моделями фірми, приймаючи замовлення по усій Україні.

Мазка техніка ремонтованих деталей

До нас періодично поступають заявки на ремонт плунжерних пар Денсо в Кривому Ріг. Найчастіше вимагається відновити вироби для автомобілів марок:

  •         Toyota, Mazda;
  •         Opel, KIA;
  •         Isuzu і ряду інші машин з ТНВД типу VE.

Ми вже відремонтували безліч прецизійних виробів для вказаних автомобілів. При необхідності отримати деталі в максимально короткі терміни, ми пропонуємо купити ремонтні запчастини, які представлені у великому асортименті на нашому сайті.

Вартість реставрації

Ціна ремонту плунжерних пар Денсо у Львові складає близько 850 гривень. Розрахунок проводиться індивідуально при зверненні. Ми проводимо діагностику, яка дає точну інформацію по мірі зносу, характеру дефектів і іншим параметрам. Це дозволяє знайти найбільш недорогий спосіб відновлення, який гарантує надійність і довговічність деталі.

Переваги «ЧДА»

Наша компанія є виробником дизельної апаратури в Україні, тому ми розбираємося в конструктивних особливостях прецизійних виробів. На підприємстві є повний комплекс устаткування і інструментів для ремонту плунжерних пар Denso в Чернігові. Ми також забезпечуємо:

  •         швидке відновлення геометрії;
  •         гарантійні терміни на виконані роботи;
  •         доставка готових виробів транспортними компаніями;
  •         зручні способи оплати і інше.

«ЧДА» намагається добитися максимальної вигоди для клієнтів. При цьому ми дорожимо репутацією відповідального виробника, тому ретельно перевіряємо вироби на відповідність регламентам і заводським вимогам перед відправкою клієнтові.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021