Увага! Розпродаж плунжерних пар, нагнітальних клапанів та іншої паливної апаратури

Поспішайте замовити комплектуючі для паливной системи двигуна по найвигіднішими цінами. Інтернет магазин chda.com.ua організував безстрокову розпродаж плунжерних пар, придбанням нагнітальних клапанів, розпилювачів форсунок. Мы поставляємо тільки якісні, сертифіковані деталі власного виробництва, а також паливну апаратуру для двигунів КАМАЗ, МТЗ, МАЗ, УТН, ПАЗ ііншої техніки вітчизняного або імпортного виробництва. Больше 15 років наше підприємство виготовляє деталі для паливних систем Євро, реалізує продукцію для обслуговування ПНВТ (тнвд), ПННТ (тннд), СВТ (свд). За цей час була оптимізована логістика, налагоджено власне виробництво недорогих аналогів деталей паливних систем, підписані договори на співпрацю з найбільшими зарубіжними виробниками і імпортерами.

Який час триватиме акція на плунжерні пари та інші деталі?

Розпродаж комплектуючих для паливних систем здійснюється на постійній основі. В нас завжди можливо знайти недорогу апаратуру, замовити плунжерну пару, розпилювач форсунки, перепускний або нагнітаючий клапан ЯМЗ, д-240 оптом чи вроздріб (з вітправкой в інші міста України).

Деякі ціни в категорії «Розпродаж» додатково знижені в зв'язку з надходженням нових партій товарів або через сезонні факторів. Звертаємо увагу, що при замовленні великого обсягу комплектуючих, ви можете отримати додаткову знижку як оптовий покупець.

Ми також часто постачаємо в автомобільні парки фермерів, комунальних господарств, будівельних і сервісних компаній. Якщо ви хочете купити розпилювач форсунки або нагнітальний клапан для конкретної марки двигуна максимально дешево, телефонуйте в інтернет магазин ЧДА. Наші співробітники підберуть необхідні комплектуючі, перевірять наявність на складі, підкажуть можливі дешеві аналоги, відправлять товари Нової поштою або іншим доступним кур'єром до вашого міста.

Чому вигідно замовляти товари у ЧДА?

  •          Більше 15 років в бізнесі;
  •          Є виробниками і першими руками в Україні на більшість виробів для паливних систем дизельних двигунів;
  •          Швидко організуємо доставку;
  •          Надаємо гарантію на вироби, сертифікати, можливе повернення невідповідною продукції;
  •          Для постійних клієнтів додаткові знижки;
  •          Працюємо по всій Україні, територіально склад знаходиться в Чугуєві.

Слідкуйте за регулярним оновленням асортименту в рубриці, щоб по розпродажу купити недорого плунжерні пари, нагнітальні клапани, розпилювачі форсунок.