Ремонт форсунок Івеко

Паливні системи на автомобілях Івеко мають подібності з продукцією Bosch. З цієї причини запчастини для відновлення вузла вприскування пального дорогі. Рішенням проблеми стає ремонт форсунок Iveco. Це складний технологічний процес, що вимагає наявності спеціалізованого обладнання та високої кваліфікації майстра. ЧДА має європейські верстати, на яких співробітники заводу володіють способами відновлення геометрії, розмірів і характеристики форсунок до початкових параметрів. При цьому вартість наших послуг дозволить значно заощадити на покупці нових деталей.

Види ремонту форсунки на Iveco

Проблеми в системі уприскування палива виникають унаслідок засмічення, дефектів або зносу деталей. З цієї причини відновлення проводиться двома шляхами:

 1.        1. Профілактичний ремонт форсунок Iveco. Неякісне паливо і використання річної солярки взимку стають причиною засмічення форсунок. Скупчуються частинки негативно впливають на уприскування. Усунення дефектів проводиться очищенням за допомогою хімічних засобів. Для цього необхідно зняти виріб. У більш складних ситуаціях потрібно використовувати спеціальні інструменти, щоб не пошкодити геометрію деталі або голку (якщо вона присутня в конструкції).
 2.        Капітальний ремонт форсунки Iveco або реставрація. Складні відновні роботи необхідні при зносі або дефектах запчастин. Тут потрібно провести підгонку розмірів, відновлення геометрії або правильної осі і інші типи робіт. Часто ремонт виконується з нанесенням хромованих сплавів високої міцності. Це допомагає повернути початкові розміри, домігшись дотримання заводських характеристик.

Перед ремонтом рекомендується проводити діагностику форсунок Івеко. Симптоми несправності даної деталі нерідко збігаються з іншими вузлами паливної системи, тому без точного визначення причин неполадок відновлення запчастин призведе до додаткових витрат. Також існує ряд проблем, які не дозволяють відремонтувати вироби. Це в основному серйозні механічні пошкодження і вплив хімічних реагентів, які руйнують цілісність конструкції. Не рекомендується ремонтувати деталі, які вже проходили відновлення. У таких ситуаціях заміна є більш надійним рішенням.

Для яких автомобілів Івеко виконується ремонт форсунок?

Наш завод займається виключно дизельної апаратурою. З цієї причини ми приймаємо заявки на відновлення форсунок середніх і важких комерційних машин, автобусів, а також позашляхових вантажівок, які працюють на солярці. Ви можете запчастини від Iveco:

 •          Daily (дейлі);
 •          Tector (тектор);
 •          Eurotech (євротех);
 •          Eurostar (євростар);
 •          Stralis (страліз);
 •          Eurocargo (еврокарго) і інших моделей.

Якщо відремонтувати деталі неможливо, ми пропонуємо широкий вибір запчастин для паливних систем різних серій.

Вартість послуг

Ціна ремонту форсунок Івеко залежить від моделі виробу. Певні типи деталей коммон рел мають унікальні конструктивні характеристики і функціональність. Це вимагає особливих методів проведення робіт. Також на вартість впливають:

 •          тип проведеного ремонту;
 •          ступінь пошкодження;
 •          необхідність заміни складових елементів;
 •          складність і обсяг робіт.

На стандартні несправності без ускладнень ЧДА має фіксовані ціни. Ми швидко і якісно відремонтуємо ваші запчастини Bosch Common Rail, заощадивши витрати на покупку нових деталей. Дізнатися подробиці про ціни та послуги можна за телефоном у консультантів компанії.

Чому вигідно ремонтувати форсунки в ЧДА?

Наш завод займається виробництвом власних деталей для дизельних паливних систем. Великий досвід і наявність технологічних верстатів дозволяє в найкоротші терміни повернути виробам початкові характеристики. На всі виконані роботи надаються гарантійні терміни. Вигідні умови та відмінний результат забезпечать нашим клієнтам ефективне поновлення системи упорскування пального без зайвих витрат. Ви можете звернутися до нас особисто або відправити запчастини зручними шляхами з будь-якого міста.