Ремонт паливних насосів ПНВТ в Тернополі.

Завод Чугуївська дизельна апаратура виконає ремонт паливних насосів в Тернополі і Тернопільської області. Ми працюємо по всій Україні, отримуємо паливну апаратуру на відновлення Новою поштою. Запрошуємо до співпраці приватних клієнтів, автоколони, власників транспортних компаній і СТО. Можлива робота по договорах, виконаємо терміновий ремонт плунжерних пар, ПНВТ, ПЛД-секцій, форсунок, розпилювачів і іншого устаткування.

Які паливні насоси можна відремонтувати на заводі ЧДА?

Працюємо практично зі всіма поширеними паливними насосами в Україні –  Bosch, Delphi, MOTORPAL, Lucas, ЯЗДА, Zexel, Denso. Допоможемо в ремонті техніки Тойота, Даф, МАН, Рено, Фіат, Мерседес, БМВ і інших. До нас можна звернутися для відновлення ПНВТ будь-якої складності – з високим зносом, після механічних пошкоджень, із збитим регулюванням, що вимагають капітального ремонту.

Як відправити ПНВТ на ремонт з Тернопіля?

  •          Перепишіть маркіровку на деталі (виробник, модель, серійний номер);
  •          Зробіть якісні фото паливної апаратури з декількох ракурсів;
  •          Зв'яжіться з консультантом заводу ЧДА і перерахуєте свої нарікання на роботу ПНВТ або паливної апаратури.

Наш співробітник заздалегідь розрахує вартість робіт, підкаже, як зняти деталь, відправити її до Чугуєва (Харківська область), які можуть бути терміни відновлення. Якщо ви не можете самостійно демонтувати ПНВТ, зверніться на сервіс або скористайтеся допомогою консультанта ЧДА.

Які терміни ремонту?

Відновлення паливного насоса ПНВТ до нормального робочого стану залежить від ряду чинників:

  •          Конфігурація, особливості конструкції, виробник паливного вузла;
  •          Стан насоса, знос деталей;
  •          Наявність комплектуючих на складі постачальника.

Як правило, регулювання, обслуговування, дрібний ремонт виконується в терміни від 1 робочого дня з моменту здобуття паливного насоса ПНВТ. Капітальний ремонт, реставрація деталей, що зносилися, підбір комплектуючих для рідких моделей зажадає більше часу. Також варто пам'ятати, що діагностичний огляд паливних насосівПНВТ на стенді може виявити приховані дефекти і потенційні проблеми в майбутньому. Тому, остаточна вартість ремонту визначається після узгодження плану всіх робіт, що проводяться. Якщо деталі ремонтопридатні, стан механізмів дозволяє виконати реставрацію, підсумкова вартість послуг буде нижча, якщо ж потрібна заміна паливної апаратури, потрібно розраховувати на збільшення термінів і вартості ремонту паливних насосів в Тернополі.