Терміновий ремонт паливних насосів ПНВТ в Полтаві і області

У разі, коли потрібний терміновий ремонт паливних насосів в Полтаві, завод Чугуївська дизельна апаратура пропонує кваліфіковану, швидку, професійну діагностику всієї паливної апаратури. Ми працюємо по всій Україні, отримуючи посилки з несправними паливними насосами ПНВТ, форсунками, плунжерними парами Новою поштою. Наші співробітники 2 рази в день перевіряють нові вступи деталей в ремонт, щоб додатково зменшити терміни відновних робіт. Виконаємо заводський ремонт в терміни від 1 робочого дня з моменту здобуття заявки. Ви можете зняти несправні деталі самостійно, звернутися на СТО, або відвідати завод ЧДА, де на сервісному центрі демонтують ваші ПНВТ.

Як відправити паливний насос на ремонт з Полтави?

  •          Зробіть фотографії з декількох ракурсів вашого ПНВТ;
  •          Перепишіть серійний номер деталі або іншу наявну маркіровку;
  •          Подзвоните нашому консультантові для попереднього прорахунку вартості відновлення і здобуття безкоштовної консультації.

Фахівець допоможе визначити найбільш вірогідну причину поломки, вкаже поточні нарікання на роботу ПНВТ, відправить вам реквізити для пересилки деталей Новою поштою в м. Чугуїв (Харківська область).

По прибуттю на склад транспортної компанії, співробітники ЧДА отримують несправний паливний насос ПНВТ і відразу приступають до діагностики. Після визначення всіх проблем майстер здзвонюється з клієнтом і погоджує план ремонт, залежно від складності, стану, виділеного бюджету:

  •          Капітальний ремонт паливного насоса ПНВТ;
  •          Реставрація розпилювачів (якщо деталі ремонтопридатні);
  •          Заміна комплектуючих (європейські, вітчизняні, азіатські виробники).

До нас можна звернутися для ремонту і обслуговування продукції Bosch, MOTORPAL, АЗПІ, ЯЗДА, Okmash, URT і інших брендів. Окрім сервісного обслуговування, наше підприємство також є постачальником деталей до паливної арматури для техніки Тойота, Рено, МАН, КАМАЗ, ДАФ, Фіат і інших.

Які ще послуги можна замовити?

  •          Відновлення плунжерних пар і секцій;
  •          Ремонт і реставрація форсунок;
  •          Регулювання, точне налаштування паливного насоса ПНВТ, ТННД.

У роботі використовуваний якісні розпилювачі, мультиплікатори, форсунки і плунжерниє пари. Обслуговування і ремонт паливних насосів в Полтаві виконуються на сучасному європейському устаткуванні, професіоналами і з офіційною гарантією.