Ремонт паливних насосів, форсунок, плунжерних пар в Харкові і Харківської області

Завод Чугуївська дизельна апаратура виконає кваліфікований ремонт паливних насосів ПНВТ в Харкові і області практично всіх відомих виробників (Zexel, Delphi, Bosch, Lucas, Denso). У нас також можна замовити:

Для цього ви можете зняти несправні деталі самостійно, звернутися на СТО, або відвідати сервісний центр ЧДА, що знаходиться в Чугуєві. Наші майстри на місці оглянуть, демонтують паливні вузли, разом з вами знайдуть найбільш відповідний варіант відновлення роботи двигуна – обслуговування, заміна деталей, капітальний ремонт насоса.

Якщо ви проживаєте в області і для вас скрутно відвідати завод особисто, ви можете відправити несправне устаткування нам Новою поштою. По кожній заявці передбачений індивідуальний підхід. Якщо транспортний засіб не може простоювати, потрібний терміновий ремонт або обслуговування, ми надамо вам паливний насос на термін ремонту ваших деталей.

Попередню оцінку вартості послуг ремонта форсунок і ремкомплекта ви можете взнати, приславши фото несправності на Вайбер або зв'язавшись з консультантом ЧДА.

Причини несправності паливних вузлів

Найчастіше ремонт паливних насосів ПНВТ в Харківської області необхідний в результаті порушення регулювань, що рекомендуються, або як наслідок виходу з буд деталей паливного двигуна (знос, механічне пошкодження, збільшення зазорів, попадання грязі).

До нас звертаються, для вирішення наступних проблем:

  •          Витік палива, розгерметизація корпусу;
  •          Порушення подачі палива – нерівномірність, зменшення пропускної спроможності, переливи;
  •          Знос плунжерних пар, кулачкового валу, поломки підшипників.

Працюємо з технікою всіх поширених виробників – Тойота, БМВ, МАН, ДАФКамАЗ та інші. Виконуємо обслуговування паливних вузлів у будь-якому стані – після ДТП, пожежі, механічного удару, тривалій експлуатації в тяжких умовах.

Переваги замовлення ремонту ТНВД на заводі ЧДА

  •          Більше 15 років досвіду ремонту несправностей паливної системи;
  •          Кваліфікований штат майстрів, що знаються на діагностиці і ремонті будь-якої складності;
  •          Найкоротші терміни сервісного обслуговування – від 1 робочого дня з моменту здобуття деталей;
  •          Використовуємо лише якісні матеріали і комплектуючі;

Низькі ціни на ремонт паливного насоса в Харкові, жодних посередників, націнок і прихованих платежів.